phone +48 698 913 733 email redakcja@edufakty.pl

Konferencja Dyrektorów Szkół Branżowych-informacje

EduFakty > Konferencja Dyrektorów Szkół Branżowych-informacje

Koszt udziału w konferencji wynosi 649 zł* i obejmuje:

  • Dwa noclegi w dobrej klasy hotelu;
  • Wyżywienie (I dzień – kolacja; II dzień – śniadanie, obiad, uroczysta kolacja; III dzień – śniadanie);
  • Tablet z dostępem do materiałów konferencyjnych.

Koszty dodatkowe:

  • Dopłata do pokoju jednoosobowego – 199 zł za dwa dni;
  • Dodatkowy nocleg – 100 zł za noc;

* Koszt udziału w konferencji bez tabletu – 399 zł

Miejsce konferencji: Centrum Szkoleniowe Falenty; al. Hrabska 4; 05-090 Raszyn k. Warszawy

Konferencja Dyrektorów Szkół Zawodowych i CKP jest już stałym punktem na oświatowej mapie. W ciągu pięciu lat w naszych spotkaniach wzięło udział już ponad 700 uczestników.

 

A tematy? – Te zawsze wychodziły naprzeciw problemom, pytaniom i oczekiwaniom uczestnikom – wskazywali pytani przez nas dyrektorzy szkół.

 

– Dlatego podczas każdej konferencji mieliśmy przyjemność gościć przedstawicieli ministerstwa edukacji czy wcześniej KOWEZiU, a także wybitnych ekspertów ds. jakości w kształceniu zawodowym – wylicza Maciej Kułak.

 

Od początku, wiodącym merytorycznie partnerem spotkań z dyrektorami szkół zawodowych było Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego, jednej z wiodących w tym względzie instytucji.

 

Także i tegoroczna konferencja będzie wyjściem naprzeciw oczekiwaniom przedstawicieli szkół branżowych. – Liczymy na udział przedstawicieli MEN, a także innych instytucji, odpowiedzialnych za kształcenie zawodowe – wylicza Maciej Kułak. – Nie zabraknie też prelekcji, wykładów i warsztatów poświęconych innowacjom w zarządzaniu, debaty na temat przyszłości kształcenia zawodowego, czy też roli pracodawców w kontekście rozwoju szkolnictwa branżowego.

 

Serdecznie zapraszamy!