II Konferencja Dyrektorów Szkół Ponadgimnazjalnych

Reforma edukacji w szkole średniej, MEN, a finanse oświaty oraz zarządzanie informacją w sytuacji kryzysowej to główne tematy, które zostaną poruszone podczas II Konferencji Dyrektorów Szkół Ponadgimnazjalnych. Reforma – Finanse – Nowoczesne Zarządzanie.

Spotkanie odbędzie się 5 i 6 października 2017 na Zamku w Pułtusku.

Koszt udziału w konferencji wynosi 290 zł.

Zapraszamy  administratorów i informatyków
W trakcie konferencji odbędą się też specjalne warsztaty i wykłady dla szkolnych i gminnych administratorów sieci i pracowni komputerowych. Koszt udziału w konferencji dla 2 osób z jednej placówki to tylko 370 zł. Zachęcamy więc Dyrekcję, by na konferencję zabrały osobę odpowiedzialną za infrastrukturę komputerową

Organizatorzy zapewniają wyżywienie, dostęp do materiałów konferencyjnych oraz udział w uroczystej kolacji.

 

Bloki tematyczne

1. Reforma edukacji w szkole średniej i zawodowej

2. MEN, a finanse oświaty

3. Instytucja publiczna w medialnym świecie. W trakcie tego bloku eksperci opowiedzą jak zarządzać informacją w sytuacji kryzysowej, promować instytucję czy chronić wizerunek ucznia.

4. Pozyskiwanie funduszy przez placówki i instytucje publiczne.

5. Nowe technologie w edukacji i zarządzaniu instytucją publiczną.W trakcie tego bliku uczestnicy dowiedzą się jak skutecznie wykorzystywać nowe technologie, a także jakie korzyści przynosi cyfryzacja szkół i urzędów. Do udziału w konferencji zaprosiliśmy m.in. przedstawicieli Ministerstwa Cyfryzacji, a także ekspertów z dziedziny IT.

Zapraszamy do rejestracji

Wypełnij poniższy formularz

 

Weryfikacja