II Konferencję Samorządowców i Zarządzających Szkołami

Zarządzanie informacją w sytuacji kryzysowej, czyli jak się nie dać mediom, a znaleźć z nimi dobry kontakt. Jak skutecznie i pożytecznie promować instytucję publiczną. Jak, w świetle nowych przepisów, chronić wizerunek ucznia, a także jak wykorzystywać nowe technologie w codziennej pracy szkoły i urzędu. To tylko część tematów warsztatów i wykładów planowanych na II Konferencję Samorządowców i Zarządzających Szkołami.

Spotkanie odbędzie się 14 i 15 września 2017 w Centrum Studiów Inżynierskich w Chełmie.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Uczestnicy pokrywają jedynie koszt noclegu w wysokości 50 zł.

Zapraszamy  administratorów i informatyków
 W trakcie konferencji odbędą się też specjalne warsztaty i wykłady dla urzędowych i szkolnych administratorów sieci i pracowni komputerowych. Koszt noclegu dla 2 osób z jednej instytucji to tylko 70 zł. Zachęcamy więc Władze samorządowe, by na konferencję zabrały osobę odpowiedzialną za infrastrukturę komputerową

Organizatorzy zapewniają wyżywienie, dostęp do materiałów konferencyjnych oraz udział w uroczystej kolacji

 

Bloki tematyczne

1. Instytucja publiczna w medialnym świecie. W trakcie tego bloku eksperci opowiedzą jak zarządzać informacją w sytuacji kryzysowej, promować instytucję czy chronić wizerunek ucznia.

2. Pozyskiwanie funduszy przez placówki i instytucje publiczne.

3. Nowe technologie w edukacji i zarządzaniu instytucją publiczną.

W trakcie tego bliku uczestnicy dowiedzą się jak skutecznie wykorzystywać nowe technologie, a także jakie korzyści przynosi cyfryzacja szkół i urzędów. Do udziału w konferencji zaprosiliśmy m.in. przedstawicieli Ministerstwa Cyfryzacji, a także ekspertów z dziedziny IT.

Zapraszamy do rejestracji

Wypełnij poniższy formularz

 

Weryfikacja

Partner strategiczny

Partnerzy Technologiczni