phone +48 698 913 733 email redakcja@edufakty.pl

O nas

EduFakty > O nas

Elektroszkolenia sp. z o.o. 

ul. Nowodworska 25/503A
03-133 Warszawa

Adres korespondencyjny
ul. Skierniewicka 10A
01-230 Warszawa

KRS 0000359161,
REGON 142455495,
NIP 1182036167

redakcja@edufakty.pl
+48 22 487 17 30

Zarząd:
Maciej Kułak
Prezes zarządu

OFERTA PARTNERSKA
OFERTA UCZESTNICTWA

 

Pracujemy dla sektora publicznego od 2010 roku. W tym czasie udało nam się powołać i rozwinąć wiele ciekawych inicjatyw, które na stałe zagościły na samorządowej, edukacyjnej i naukowej mapie Polski. Są wśród nich m.in.

Magazyn poradnikowy EduFakty, a więc kilkadziesiąt stron praktycznych porad dla dyrektorów i nauczycieli, opinie i porady ekspertów na tematy nurtujące środowisko nauczycielskie, kompendium wiedzy na temat najnowszych tendencji dotyczących wykorzystania technologii informacyjno-komunikacyjnych w szkole, praktyczne porady, które przeprowadzają czytelnika krok po kroku przez meandry programów i narzędzi niezbędnych w pracy zaangażowanego nauczyciela.


Konferencje i warsztaty, które są w naszym portfolio od 2011 roku. W tym czasie zorganizowaliśmy ponad setkę spotkań z dyrektorami szkół, samorządowcami, nauczycielami, a w ostatnim czasie także rektorami i zarządzającymi szkołami wyższymi. W naszych, cieszących się ogromną popularnością spotkaniach wzięło udział ponad 10 tys. uczestników. Każdorazowo odbywają się one w wysokiej klasy ośrodkach. Gościliśmy uczestników m.in. w Kopalni Soli Wieliczka (konferencja odbyła się ponad 300 m pod ziemią), na zamku w Gniewie, w Karpaczu, Kazimierzu Dolnym i wieli wielu równie fantastycznych miejscach.

    

 

 

 

 

 


Projekty naukowo-dydaktyczne, które realizujemy od dwóch lat (samodzielnie lub w partnerstwie).  Wśród nich możemy wyróżnić m.in. projekt współfinansowany z funduszy unijnych Innowacyjny Model Pomocy Prawno-Pedagogiczno-Psychologicznej, który realizujemy wspólnie z Powszechną Wyższą Szkołą Humanistyczną „Pomerania”, czy też współpracując z Instytutem Pamięci i Dziedzictwa Kresowego w projektach Erasmus+, Polsko-Ukraińskiej Radzie Wymiany Młodzieży, projektach senackich czy Polska-Białoruś-Ukraina realizowany przez Centrum Projektów Europejskich.

    


Zapraszamy do współpracy